ODSTĄPIENIE OD UMOWY


 1. Bielizna (majtki oraz skarpetki, maseczki, kosmetyki), która jest towarem higienicznym nie podlega zwrotowi. Reguluje to art. 38 punkt 5 ustawy o prawach konsumenta. Prosimy o przemyślane zakupy.
 2. W przypadku innych produktów (nie higienicznych), konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania towaru. Aby dokonać zwrotu należy się z nami skontaktować. Adres e-mail: hello@majtkizsosnowca.pl w tytule wpisując “Zwrot”. 
 3. Konsument powinien niezwłocznie wysłać towar na adres Usługodawcy. Zwracany towar należy odesłać w stanie nienaruszonym (z pełnym zestawem metek, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu). Produkt nie może nosić żadnych śladów używania oraz odbiegać od stanu w momencie jego otrzymania. 
 4. W przypadku niespełnienia wyżej wymienionych warunków, produkt nie podlega zwrotowi. 
 5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu oraz wymiany zakupionych towarów. 
 6. Sprzedawca ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do momentu otrzymania zwrotu produktu.  
 7. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

REKLAMACJE

Dostarczony przez nas produkt ma wadę lub wada pojawiała się w trakcie użytkowania? Przepraszamy za zaistniałą sytuację! Masz prawo do reklamacji.

 1. Napisz do nas maila hello@majtkizsosnowca.pl w tytule wpisując “Reklamacja”. Opisz wadę i w miarę możliwości dołącz zdjęcia.
 2. Po przejrzeniu reklamacji zaproponujemy:
 • wymianę na nowy produkt wolny od wad, 
 • obniżymy cenę produktu,
 • zaproponujemy zwrot środków.

ADRES DO WYMIAN I ZWROTU

Prosimy o dołączenie kartki z opisem problemu oraz numerem zamówienia oraz danymi do wysyłki.

Majtki z Sosnowca, ul. Kościelna 7, 34-400 Nowy Targ tel. 883228408