ODSTĄPIENIE OD UMOWY


 1. Bielizna (majtki oraz skarpetki, maseczki, kosmetyki), która jest towarem higienicznym nie podlega zwrotowi. Reguluje to art. 38 punkt 5 ustawy o prawach konsumenta. Prosimy o przemyślane zakupy.
 2. W przypadku innych produktów (nie higienicznych), konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania towaru. Aby dokonać zwrotu należy się z nami skontaktować. Adres e-mail: hello@majtkizsosnowca.pl w tytule wpisując “Zwrot”. 
 3. Konsument powinien niezwłocznie wysłać towar na adres Usługodawcy. Zwracany towar należy odesłać w stanie nienaruszonym (z pełnym zestawem metek, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu). Produkt nie może nosić żadnych śladów używania oraz odbiegać od stanu w momencie jego otrzymania. 
 4. W przypadku niespełnienia wyżej wymienionych warunków, produkt nie podlega zwrotowi. 
 5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu oraz wymiany zakupionych towarów. 
 6. Sprzedawca ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do momentu otrzymania zwrotu produktu.  
 7. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

UWAGA! Produkt który jest tworzony na indywidualne zamówienie (Majtki z Twoim zdjęciem, napisem, grafiką) NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU LUB WYMIANY PRODUKTU NA INNY. Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem, możesz wysłać do nas produkt, a my podmienimy gumę: Koszt to: 15 zł Koszt wysyłki – 15 zł lub 14 zł do paczkomatu – Tytułem przelewy wpisz numer zamówienia: AFTER PANTY Weronika Twardowska ING bank: 42 1050 1302 1000 0097 4977 8370


REKLAMACJE

Dostarczony przez nas produkt ma wadę lub wada pojawiała się w trakcie użytkowania? Przepraszamy za zaistniałą sytuację! Masz prawo do reklamacji.

 1. Napisz do nas maila hello@majtkizsosnowca.pl w tytule wpisując “Reklamacja”. Opisz wadę i w miarę możliwości dołącz zdjęcia.
 2. Zapakuj produkt oraz dołącz formularz zwrotu i wyślij na nasz adres: SZWALNIA, ul. Kościelna 7 34-400 Nowy Targ
 3. Po przejrzeniu reklamacji zaproponujemy:
 • wymianę na nowy produkt wolny od wad, 
 • obniżymy cenę produktu,
 • zaproponujemy zwrot środków.

WYMIANY

W przypadku innych produktów (nie higienicznych), konsument ma prawo do wymiany towaru na inny rozmiar. Ewentualnie inny rodzaj z zachowaniem ceny lub za dopłatą.

 1. Aby dokonać wymiany należy się z nami skontaktować. Wysyłając e-mail: hello@majtkizsosnowca.pl w tytule wpisując “Wymiana” i podać numer zamówienia. 
 2. Zapakuj produkt oraz dołącz formularz wymiany i wyślij na nasz adres: SZWALNIA, ul. Kościelna 7 34-400 Nowy Targ
 3. Opłać przesyłkę powrotną i wyślij potwierdzenia przelewu na nasz e-mail. Tytułem przelewy wpisz numer zamówienia. Koszt wysyłki – 15 zł lub 14 zł do paczkomatu – AFTER PANTY Weronika Twardowska ING bank: 42 1050 1302 1000 0097 4977 8370

UWAGA! Produkt który jest tworzony na indywidualne zamówienie (Majtki z Twoim zdjęciem, napisem, grafiką) NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU LUB WYMIANY PRODUKTU PRODUKTU. Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem, możesz wysłać do nas produkt, a my podmienimy gumę: Koszt to: 15 zł Koszt wysyłki – 15 zł lub 14 zł do paczkomatu – Tytułem przelewy wpisz numer zamówienia: AFTER PANTY Weronika Twardowska ING bank: 42 1050 1302 1000 0097 4977 8370

ADRES DO WYMIAN I ZWROTU

Prosimy o dołączenie formularza zwrotu lub formularza wymiany . Jeżeli nie możesz wydrukować formularza prosimy o dodanie kartki z opisem problemu oraz numerem zamówienia oraz danymi do wysyłki.

Majtki z Sosnowca, ul. Kościelna 7, 34-400 Nowy Targ tel. 781408744