O co chodzi i dlaczego z Sosnowca!? Zobacz ten krótki filmik i dowiedz się jak powstał nasz projekt!

Noś ubrania, które opowiadają historie…

Nasze majtki powstały na wiosnę 2017r. z początku jako instalacja powstała w Katowicach. Opuszczona i zaniedbana witryna jednego ze sklepów, zyskała szyld Majtki z Sosnowca. Miała ona zwrócić uwagę na to co często dzieje się w polskich miastach czyli straszące zaniedbane ulice i puste lokale, bo gdzieś obok powstała galeria! Miał być to tylko happening, ale dzięki popularności akcji w sieci, finalnie cały projekt trafił do szwalni.Teraz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lokalnie marek. Majtki produkujemy rzemieślniczo w naszej niewielkiej pracowni przy użyciu dzianiny bambusowej oraz wysokiej jakości bawełny.

Składamy na Wasze ręce piękne i urocze pantalony, szyte przez wyjątkowe Panie Krawcowe. Tworzymy majtki lokalne, to znaczy, że powstają one w 100% w Polsce. Nasi klienci często wybierają u nas majtkowe prezenty dla swoich najbliższych.

Mamy dla Was mnóstwo opcji do wyboru: komplet bieliznymajtki bawełnianemajtki bambusowemajtki z napisami (po prostu hit!), majtki z własnym nadrukiemśmieszne majtki damskie oraz męskie, śmieszne bokserkimajtki brazyliany damskie, bokserki szczeniaki, a nawet pas cnoty! Zajrzyjcie do naszych majtkowych kategorii i przekonajcie się sami. Znajdziecie tam więcej propozycji. Mamy nadzieję, że Majtki z Sosnowca spełnią Wasze oczekiwania. 

Zabawne majtki to nasza specjalność! Dzięki Wam wciąż mamy miliony pomysłów w głowie oraz energię do działania. Lubimy być nowocześni i projektować dobry design. Majtki z Sosnowca to miejsce pełne pasji i miłości do majtek. Zastanówcie się, co macie blisko siebie przez cały dzień? Oczywiście, że gacie i tego się trzymajcie. 

Jesteście ciekawi, co jeszcze skrywają Majtki z Sosnowca? Zapraszamy zatem na szalone zakupy. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was, jeśli napotkaliście jakikolwiek problem, śmiało piszcie! Widzimy się w sklepie!


Świata nie zmienisz, ale majtki już możesz! 

Dzięki, że poświęciłeś nam swój czas! Łap zniżkę o wartości 10%! Wpisz kod: FILMIK przy finalizacji zakupów w naszym sklepie internetowym!